giydirme

giydirme ne demek, giydirme nedir sorularına karşılık, 8 harfli giydirme sözcüğünün Türkçe sözlük anlamı veya tanımının kısaca açıklandığı bu ne demek ve nedir sayfasında, ayrıca giydirme teknik teriminin Teknoloji, Metal Bilim kategorilerindeki anlamlarına ve giydirme ile ilgili toplam 23 kelime, teknik terim, birleşik kelime, atasözü, isim, deyim ve/veya sözcük anlamlarına aşağıdaki bağlantılarla ulaşabilirsiniz.

giydirme
1

Metal Bilim : Dökme, haddeleme ya da basınçlı kaynaklama yoluyla yapılan ve kütlesi, tüm kütlenin % 3'ünü geçen bir örtü kazandırmak için yapılan örtme işlemi, yayınımlı tutturma diye de bilinir.

2

Teknoloji : metalbilim: Dökme, haddeleme ya da basınçlı kaynaklama yoluyla kütlesi, tüm kütleninin % 3'ünü geçen, bir örtü kazandırmak için yapılan kaplama işlemi.

3

Ad : Giydirmek işi.

Kaynak : Türk Dil Kurumu

alüminyum giydirme basınç tanımı basınçlı anlamı diye ne demek dökme nedir geçen tanımı giydirmek anlamı haddeleme ne demek için nedir işlem tanımı kaplama anlamı kaynak anlamı kaynaklama ne demek kazan ne demek kazandırmak nedir kukla giydirme tanımı kütle anlamı metalbilim ne demek tutturma nedir yapı tanımı yayınım anlamı yayınımlı tutturma yoluyla ne demek

Giydirme Oyunları