giydirme

giydirme ne demek, giydirme nedir sorularına karşılık, 8 harfli giydirme sözcüğünün Türkçe sözlük anlamı veya tanımının kısaca açıklandığı bu ne demek ve nedir sayfasında, ayrıca giydirme teknik teriminin Teknoloji, Metal Bilim kategorilerindeki anlamlarına ve giydirme ile ilgili toplam 23 kelime, teknik terim, birleşik kelime, atasözü, isim, deyim ve/veya sözcük anlamlarına aşağıdaki bağlantılarla ulaşabilirsiniz.

giydirme
1

Metal Bilim : Dökme, haddeleme ya da basınçlı kaynaklama yoluyla yapılan ve kütlesi, tüm kütlenin % 3'ünü geçen bir örtü kazandırmak için yapılan örtme işlemi, yayınımlı tutturma diye de bilinir.

2

Teknoloji : metalbilim: Dökme, haddeleme ya da basınçlı kaynaklama yoluyla kütlesi, tüm kütleninin % 3'ünü geçen, bir örtü kazandırmak için yapılan kaplama işlemi.

3

Ad : Giydirmek işi.

Kaynak : Türk Dil Kurumu

alüminyum giydirme basınç ne demek basınçlı nedir diye tanımı dökme anlamı geçen ne demek giydirmek nedir haddeleme tanımı için anlamı işlem ne demek kaplama nedir kaynak isminin anlamı kaynaklama tanımı kazan tanımı kazandırmak anlamı kukla giydirme ne demek kütle nedir metalbilim tanımı tutturma anlamı yapı ne demek yayınım nedir yayınımlı tutturma yoluyla tanımı

Giydirme Oyunları